Pakiety usług w wfirma.pl

Fotolia_13857804_SPlatforma wfirma.pl oferuje trzy opcje usług. Wśród nich darmowy podstawowy pakiet Faktura oraz płatne – Faktura Premium i Księgowość Premium.

Darmowy bazowy pakiet

Faktura VAT
daje możliwość wystawienia wszystkich rodzajów faktur oraz spis produktów i klientów. W tej opcji pakietu na fakturze pojawia się reklama serwisu wfirma.pl a w serwisie po zalogowaniu reklamy usług firm trzecich.

Faktura Premium

To pakiet, który oprócz funkcji oferowanych w opcji podstawowej umożliwia m.in.faktury automatyczne , możliwość wprowadzenia kolejnych kont użytkowników z różnymi uprawnieniami, druk kopert , szyfrowanie transmisji danych , masowe wydruki faktur, dodatkowy szablon faktur. Na fakturze w tej opcji nie pojawia się reklama serwisu wfirma.pl i innych firm. Cena pakietu Fakturowanie Premium to 8,34 zł netto za miesiąc.

Księgowość Premium

Najwięcej opcji udostępnia pakiet Księgowość Premium poszerzony m.in. o : rejestr pracowników , umowy dla pracowników w zależności od formy zatrudnienia , deklaracje VAT, ZUS DRA oraz PIT 11, księgowanie kosztów i przychodów, listy płac , ewidencję czasu pracy pracowników , ewidencję wyposażenia , ewidencję przychodów, księgę przychodów i rozchodów. koszt pakietu Księgowość Premium to 33,34 zł netto miesięcznie przy zamówieniu na min. 3 miesiące. Co ważne, oba płatne pakiety można nieodpłatnie przetestować przez miesiąc, co nie powoduje zobowiązań do dalszego korzystania z programu ani zobowiązań finansowych.

Post uzyskał jak dotąd taką ocenę
0/5 (0)
A Ty jak oceniasz?

Comments are closed.

Post Navigation