Poszukując odpowiedniego programu do fakturowania, przedsiębiorca powinien zastanowić się, jakie funkcje są mu potrzebne. Dobrze, gdy program posiada tych funkcji stosunkowo wiele, jednak korzystanie z nich jest intuicyjne i proste. Jedną z funkcji, na którą wielu przedsiębiorców powinno zwrócić uwagę podczas wyboru systemu jest możliwość integracji z drukarkami fiskalnymi

Integracja z drukarkami fiskalnymi - co to oznacza dla przedsiębiorcy? 

Rozwiązanie to jest niezwykle unikalne i pozwala przedsiębiorcy na generowanie paragonów fiskalnych bezpośrednio z programu. Dzięki temu zostają one automatycznie zaksięgowane w odpowiednich ewidencjach, co ułatwia przedsiębiorcy prowadzenie księgowości w swojej firmie. 

System wFirma 

To unikalne rozwiązanie posiada system wFirma, co pozwala na bezpośrednią integrację większości drukarek fiskalnych z funkcją raportowania sprzedaży online. Po instalacji dodatkowego oprogramowania na komputerze użytkownik może wystawiać paragony fiskalne wprost z systemu wFirma. Jedna drukarka fiskalna może być również udostępniana w sieci lokalnej dla kilku komputerów na raz. Oprócz tego użytkownik ma także możliwość drukowania paragonów oraz faktur. 

Wypróbuj program do fakturowania online za darmo w systemie wFirma na rok czasu.