Program kadrowo-płacowy to ogromne ułatwienie przy prowadzeniu własnej firmy. Dodatkowo warto wybrać program, który upraszcza kwestie związane z kadrami i ściąga z ramion pracodawcy sporo pracy. Takim program oferuje system wFirma, który w swoich funkcjach posiada między innymi generator umów. 

Generator umów 

System wFirma obsługuje umowy o pracę oraz cywilnoprawne, dzięki czemu sporządzisz taką umowę zgodnie w prawem i rozliczysz na jej podstawie wynagrodzenie. 

Umowa o pracę

System pozwala na utworzenie umowy o pracę na okres próbny, czas określony, czas nieokreślony oraz na zastępstwo. W generatorze można przypisać odpowiednią wysokość stawki podatku dochodowego, oznaczyć ulgę PIT dla młodych oraz określić parametry dotyczące składek w ZUS.

Umowa zlecenie

Tworząc umowę zlecenie należy określić daty rozpoczęcia oraz zakończenia umowy oraz wynagrodzenie. 

Umowa o dzieło

Dodając tego rodzaju umowę wprowadza się podstawowe parametry umowy, takie jak: data rozpoczęcia oraz zakończenia umowy, kwota wynagrodzenia. 

Dodatkowe funkcje i możliwości 

Co ważne, oprogramowanie do kadr i płac systemu wFirma umożliwia dodawanie aneksów do umów oraz dodać zakończenie umowy. Dodatkowo pracodawca ma możliwość masowego wygenerowania umów dla wielu pracowników, rozliczenia kontraktu managerskiego, czy rozliczenie wynagrodzenia młodocianego. 

Przetestuj program kadrowo-płacowy za darmo w systemie wFirma.