Dla wszystkich prowadzących własny sklep internetowy bez wątpienia istotnym elementem jest oprogramowanie wykorzystywane do jego zarządzania.

Zarówno platforma e-commerce, na której zakładany jest sklep jak i oferowane przez nią dodatkowe integracje usprawniające jego prowadzenie,  są bardzo ważnym  elementem branym pod uwagę już na etapie wyboru platformy sklepów internetowych. Teraz skupimy się na prezentacji jednej z nich, a dokładnie na Shoper.

Shoper - czym jest platforma e-commerce

Shoper.pl to platforma e-commerce dostarczająca oprogramowanie niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego. W ramach oferowanych funkcjonalności umożliwia skorzystanie z licznych integracji usprawniających zarządzanie sklepem online. Dzięki takim połączeniom z systemami, niezmiernie przydatnymi w funkcjonowaniu e-sklepów pozwala znacznie oszczędzić czas i poprawić komfort pracy właścicielom sklepów. Na szczególną uwagę zasługuje integracja z księgowością internetową. Dzięki niej bowiem zautomatyzowanie procesów bardzo wpływa na wygodę i oszczędność czasu.

Integracja z księgowością online wFirma - Shoper

Wielkim atutem integracji systemu sklepowego z księgowością online jest możliwość eksportowania danych. Klika kliknięć wystarczy aby faktury, paragony czy rachunki zostały wysłane ze sklepu do systemu wFirma.pl. Jest to zarazem szybki i wygodny sposób na księgowanie sprzedaży. Dużym plusem jest także zautomatyzowanie wystawiania dokumentów sprzedaży, dlatego decydując się na założenie sklepu online warto rozważyć już na starcie możliwość połączenia go z systemem do samodzielnej księgowości online.