Perpetuum mobile : GearsWfirma.pl to platforma internetowa usprawniająca zarządzanie własną firmą. Przede wszystkim stworzona jest dla przedsiębiorców prowadzących indywidualne działalności gospodarcze. Platforma ta udostępnia mnóstwo darmowych narzędzi, wspomagając prowadzenie własnego biznesu.

Serwis wfirma.pl umożliwia przedsiębiorcom samodzielne prowadzenie księgowości swojej firmy. Dostarcza narzędzia konieczne do fakturowania i prowadzenia KPiR przy pomocny ekspertów. Poprzez program do faktur można wystawiać różnego rodzaju faktury w różnych językach i przeróżnych walutach. Gotowe szablony dokumentów pozwalają na szybkie wypisywanie umów o pracę, umów zlecenia i umów o dzieło, wezwań do zapłaty i innych dokumentów. Wfirma umożliwia też łatwe prowadzenie księgowości internetowej oraz upraszcza podtrzymywanie relacji z klientem. Serwis pozwala również na funkcjonalne rejestrowanie wydatków, zakupu i sprzedaży VAT, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencję wyposażenia i środków trwałych oraz automatyczne księgowanie odpisów amortyzacyjnych. Gwarantując profesjonalizm w kierowaniu przedsiębiorstwem zapewnia możliwość bieżącego nadzorowania stanu finansowego firmy.

W systemie można również prowadzić gospodarkę magazynową, która skonfigurowana jest z modułem do fakturowania.

Dzięki CRM użytkownicy mogą stworzyć pełną bazę klientów i zarządzać informacją o nim. Dodatkowo w ramach CRM wbudowany jest system zadań, przypisywanych do klientów oraz użytkowników (w tym pracowników).

Wfirma.pl gwarantuje też pomoc techniczną i forum Ekspertów, na którym można zadawać pytania i uzyskać korzystne porady.

Serwis umożliwia zarządzanie firmą w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.